سرپرست مدیریت تعميرات مناطق نفتخیز جنوب خبر داد:

بازسازی توربین گازی تلمبه خانه گوره

 

سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی از بازسازی و تعمیر اساسی یک دستگاه از توربین‌های گازی تلمبه خانه گوره خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس همایون داودی فیل‌آبادی گفت: این توربین از نوع ورکسپور است که بازسازی و مونتاژ آن بدون استفاده از دانش فنی کارخانه سازنده و با بهره‌گیری از توانمندی و تجربه متخصصان این مدیریت در کارگاه مرکزی اهواز انجام شد.

 

وی ادامه داد: این نوع توربین‌ شامل مولد گاز داغ و توربین نیرو است و هر کدام شامل دو بخش بدنه‌ها و روتورها است که عملیات بازسازی و تعمیرات اساسی این بخش‌ها و مونتاژ نهایی توربین با استفاده از قطعات یدکی ساخت شرکت‌های توانمند داخلی، امکانات موجود کارگاهی و تجربه و دانش فنی کارکنان، با کیفیت بالا محقق شد.

 

مهندس داودی گفت: در این تعمیرات کمپرسور هوا، کمپرسور توربین و پوسته میانی، توربین نیرو، روتور مولد گاز داغ مطابق استانداردهای فنی بازسازی و مونتاژ شد.

 

سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی خاطرنشان ساخت: توربین‌های گازی ورکسپور، از جمله توربین‌هایی هستند که از چندین دهه قبل در تلمبه خانه نفت گوره مشغول به کاراند که تعمیرات اساسی آنها به طور دوره‌ای توسط این مدیریت انجام می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

آخرین اخبار