انجام۱۷ عملیات آتش نشانی در اهواز

 
  انجام17  عملیات آتش نشانی در اهواز

عصر خوزستان:

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان۱۷ عملیات مهار آتش و امدادی را در ۲۴ ساعت گذشته با جدیت انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و دوم اردیبهشت ماه سال جاری ساعت ۲ و۱۷دقیقه بامداد با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، حریق خودرو تیبا در مسیر منطقه کیان بین خیابان شیخ بها و ناصرخسرو اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال فن کولر خودرو گزارش کرد و افزود: آتش نشانان با تجهیزات کافی در محل حادثه حاضر شدند و با استفاده از لوله های آبرسان حریق را مهار و از پیشروی حریق جلوگیری کردند.
قنبری به مهار حریق ترانس برق ساعت ۲ و ۲۶ دقیقه بامداد در کوی رسالت توسط آتش نشانان اشاره و تصریح کرد: خودرو تیبا ساعت ۱۰ و ۱۲ دقیقه در منطقه حصیر آباد خیابان چهار به علت حرارت دیدن اسپری درون داشبورت دچار آتش سوزی شد و شعله های حریق با حضور به موقع آتش نشانان به وسیله تجهیزات خاموش کننده اطفا شد.
وی ادامه داد: حریق کنتور برق منزل مسکونی ساعت ۱۰ و ۳۳ دقیقه در شهرک حفاری، حریق موتورسیلکت سه چرخ ساعت ۱۲ و ۳۱ دقیقه در منطقه زیتون کارمندی خیابان کمیل، حریق ساختمان متروکه ساعت ۱۳ و ۳۲ دقیقه در منطقه نادری خیابان حافظ ،حریق ساختمان متروکه ساعت ۱۳ و۱۹ دقیقه در منطقه کیانپارس خیابان ۱۴ غربی و حریق کنتور برق منزل مسکونی ساعت ۱۳ و۳۷ دقیقه در مسیر دغاغله با تلاش آتش نشانان مهار شد.
قنبری به اعزام آتش نشانان ساعت ۲۰ و یک دقیقه در منطقه حصیرآباد خیابان اصلی کارون اشاره و اذعان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن با شعله های حریق خودرو پراید مواجه شدند و با ایمن سازی و لوله های آبرسان حریق را که به علت اتصال سیم باند سیستم صوتی خودرو رخ داده بود اطفا کردند.ضمن اینکه حریق ترانس برق ساعت ۲۱ و ۱۹ دقیقه در کوی ملت خیابان ۱۵ عامری توسط آتش نشانان اطفا شد.
وی با اشاره به حریق انبار علوفه ساعت ۲۲ و ۳۳ دقیقه در روستای جیسانیه کوچک تصریح کرد: حریق که به علت کند سوزی رخ داده بود منجر به ریزش دیوارهای انبار شد و آتش نشانان بدون اتلاف وقت آتش سوزی را مهار و از پیشروی حریق جلوگیری کردند.همچنین حریق کنتور برق باشگاه بیلیارد ساعت ساعت ۲۲ و ۳۶ دقیقه در منطقه سپیدار توسط آتش نشانان مهار و از بروز خسارت جدی جلوگیری شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی به علت خرابی قفل درب در مناطق گلستان، کیان آباد، کوی سعدی، کوی رسالت ۱۲ شهروند را نجات دادند.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 9 =

آخرین اخبار