درگذشت مدافع سلامت اهوازی در پی ابتلا به کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پیامی درگذشت مدافع سلامت بیمارستان گلستان اهواز را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در پیام دکتر فرهاد ابول‌نژادیان آمده است: “انا لله و انا الیه راجعون خبر تلخ از دست دادن عضوی دیگر از جامعه سپیدپوش مدافع سلامت […]


رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پیامی درگذشت مدافع سلامت بیمارستان گلستان اهواز را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در پیام دکتر فرهاد ابول‌نژادیان آمده است:
“انا لله و انا الیه راجعون
خبر تلخ از دست دادن عضوی دیگر از جامعه سپیدپوش مدافع سلامت در راه دفاع از سلامت مردم در برابر تهاجم ویروسی سرکش موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.
درگذشت شادروان صفدر امیری از مدافعان سلامت بیمارستان گلستان اهواز که به گواه همکاران‌شان شخصیتی محجوب، مسئولیت‌پذیر و فداکار بودند بار دیگر نمایشگر مظلومیت، پاکبازی و ایثار مدافعین سلامت این خطه شد.
اینجانب درگذشت فداکارانه ی مرحوم صفدر امیری را به خانواده داغدار ایشان، همکاران و عموم مدافعین سلامت استان خوزستان تسلیت عرض نموده و برای روح بلند ایشان از درگاه خداوند متعال آمرزش و رحمت واسعه مسالت می‌نمایم.
دکتر فرهاد ابول‌نژادیان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز”
به گزارش ایسنا، مرحوم صفدر امیری از پرسنل آزمایشگاه بیمارستان گلستان اهواز بود که در راه دفاع از سلامت شهروندان و در پی ابتلا به ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.
انتهای پیام