کادر سلامت دانشگاه علوم پزشکی اهواز شهیدی دیگر تقدیم مردم کرد

عصر خوزستان: اهواز – ایرنا – صفدر امیری یکی دیگر از اعضای کادر سلامت دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای حفظ سلامت مردم در مقابل کرونا جان خود را تقدیم مردم کرد. به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، امیری از کارکنان زحمتکش آزمایشگاه بیمارستان گلستان اهواز  بود که در […]

عصر خوزستان:

کادر سلامت دانشگاه علوم پزشکی اهواز شهیدی دیگر تقدیم مردم کرد

اهواز – ایرنا – صفدر امیری یکی دیگر از اعضای کادر سلامت دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای حفظ سلامت مردم در مقابل کرونا جان خود را تقدیم مردم کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، امیری از کارکنان زحمتکش آزمایشگاه بیمارستان گلستان اهواز  بود که در راه دفاع از سلامت مردم و در پی ابتلا به کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به مناسبت درگذشت زنده یاد امیری در پیامی نوشت: خبر تلخ از دست دادن عضوی دیگر از جامعه سپیدپوش مدافع سلامت در راه دفاع از سلامت مردم در برابر تهاجم ویروسی سرکش موجب تاثر و تاسف فراوان شد.

در ادامه این پیام آمده است: درگذشت شادروان صفدر امیری از مدافعان سلامت بیمارستان گلستان اهواز که به گواه همکارانش شخصیتی محجوب، مسوولیت پذیر و فداکار بود بار دیگر نمایشگر مظلومیت، پاکبازی و ایثار مدافعان سلامت این خطه شد.

اواخر مرداد نیز حسین خزائل از مدافعان سلامت شهرستان ماهشهر جان خود را در راه دفاع از مردم از دست داد.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز ۱۲ شهرستان در خوزستان در وضعیت قرمز، هشت شهرستان نارنجی و هفت شهرستان در وضعیت زرد کرونایی هستند.

منبع: ایرنا