عصر خوزستان: اهواز – ایرنا – مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: فراز کمالوند به عنوان سرمربی در تیم نفت مسجدسلیمان به کار خود ادامه می‌دهد و رفتن او شایعه است. مهران حسنوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: کمالوند همچنان سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بوده و با قدرت به […]

عصر خوزستان:

کناره‌گیری کمالوند از تیم نفت مسجدسلیمان صحت ندارد

اهواز – ایرنا – مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: فراز کمالوند به عنوان سرمربی در تیم نفت مسجدسلیمان به کار خود ادامه می‌دهد و رفتن او شایعه است.

مهران حسنوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: کمالوند همچنان سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بوده و با قدرت به کارش ادامه خواهد داد.

وی در خصوص بازداشت لیدر این باشگاه گفت: یکی از لیدرهای باشگاه با انتشار کلیپی اقرار کرده که با بازیکنان تیم مسجدسلیمان درگیر شده و همچنان این کار را انجام خواهد داد که این موضوع از سوی دادستان پیگیری شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: دادستان خود در این قضیه ورود کرده و این فرد را بازداشت کرده است و باشگاه نفت دخالتی در این موضوع نداشته است.

به گزارش ایرنا پس از شکست تیم نفت مسجدسلیمان دربازی هفته گذشته با نفت آبادان، برخی لیدرهای نفت مسجدسلیمان به رختکن این تیم رفته و با بازیکنان درگیر شدند که اعتراض کمالوند را به همراه داشت و موجب شد تا تمرینات این تیم در اهواز دنبال شود.

تیم نفت مسجدسلیمان هم اکنون با کسب ۱۱ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

نفت مسجد سلیمان در این فصل تاکنون ۲ برد، پنج تساوی و هفت شکست کسب کرده‌ است.

منبع: ایرنا