نماینده مردم شوش خواستار اقدام بین المللی بر علیه رژیم صهیونیستی شد

عصر خوزستان:

نماینده مردم شوش خواستار اقدام بین المللی بر علیه رژیم صهیونیستی شد

اهواز – ایرنا- نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی خواستار اقدام مجامع بین المللی در توقف جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین شد.

محمد کعب عمیر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:فلسطین در ۷۰ سال گذشته در چنگال صهیونیسم اسیر شده و با توجه به افزایش جنایات آنها اقدام بین المللی و لازم الاجرا علیه این رژیم توسط مجامع بین المللی و جهانی ضروری است.

وی با اشاره به کشته شدن تعداد زیادی از مردم مسلمان فلسطین به خصوص کودکان  و مردم بی دفاع و مظلوم افزود: حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینیان و جنایت‌های آنها در کشتار غیرنظامیان و هتک حرمت مکان‌های مقدس مسلمانان در قدس اشغالی غیرقابل تحمل است.

وی با بیان اینکه قدس قبله اول مسلمانان جهان  است افزود: رژیم صهیونیستی از آغاز شکل گیری اقدام به کشتار مسلمانان فلسطینی کرده و نه تنها مورد خشم و محکومیت جوامع بین المللی قرار نگرفته که توسط برخی حامیانش تشویق نیز شده است.

نماینده شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اتفاقات اخیر در خاورمیانه و کشته شدن بسیاری از مسلمانان و به فراموشی سپردن حقوق مردم فلسطین، ضروری است تا مسلمانان و آزادگان جهان با ابراز نارضایتی  از سیاست های رژیم اسرائیل و حامیانش، از حقوق انسانی مردم فلسطین حمایت کنند.

کعب عمیر همچنین عنوان کرد: این جنایت بشری به دست رژیمی انجام گرفته که مورد حمایت دولت های مدعی حقوق بشر و دموکراسی است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند «مسئله‌ی فلسطین، مسئله‌ی اول دنیای اسلام است» تاکید کرد: اقدام بین المللی و لازم الاجرا بر علیه رژیم صهیونیستی توسط سازمان ها و مجامع بین المللی  و به طور خاص شورای امنیت ملل متحد برای مقابله با تداوم جنایت های رژیم صهیونیستی ضروری است.

نماینده  مردم شوش و کرخه درمجلس شورای اسلامی در پایان خواستار پایان دادن به کشتار مردم مظلوم فلسطین شد و خاطرنشان کرد: موقع آن رسیده که مسلمانان در برابر جنایات این رژیم جعلی و کودک‌ کش متحد شوند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.

منبع: ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دوازده =

آخرین اخبار