لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با خسارت‌های کم آبی در خوزستان

لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با خسارت‌های کم آبی در خوزستان
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: مقابله با تنش آبی در خوزستان نیازمند همکاری جمعی و گام به گام بین دستگاه‌های اجرایی است.


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: مقابله با تنش آبی در خوزستان نیازمند همکاری جمعی و گام به گام بین دستگاه‌های اجرایی است.

محمدرضا کرمی‌نژاد در جلسه مدیریت تنش آبی سال ۱۴۰۰ که با حضور معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب خوزستان امروز (۱۸ خردادماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت‌های موجود برای به حداقل رساندن خسارت‌های ناشی از کم آبی امسال استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه تامین آب شرب به ویژه آب شرب روستاها در شرایط کنونی ماموریت اصلی آبفای خوزستان است، افزود: مقابله با تنش آبی در خوزستان نیازمند همکاری جمعی و گام به گام بین دستگاه‌های اجرایی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بازدیدهای فشرده از برخی از شهرها و روستاهای استان و تاسیسات آب و فاضلاب گفت: اشراف بیش از پیش مدیران و کارشناسان آبفا بر بهره‌برداری از تاسیسات آب و فاضلاب، اطلاعات شبکه‌های توزیع آب و دفع فاضلاب، نقش مهمی در پیش‌بینی تحولات شهری و روستایی برای توسعه خدمات‌رسانی بهینه دارد.

کرمی‌نژاد با بیان اینکه مقابله با تنش آبی سال جاری، اولویت مهم آبفا استان است، عنوان کرد: مدیرانی که در شرکت آب و فاضلاب خوزستان جوابگوی مردم نباشند باید جوابگوی مدیرعامل شرکت باشند و مسئولیت خود را در مقابل حق‌الناس بپذیرند.

وی افزود: اعتماد عمومی به عملکرد آبفا خوزستان سرمایه اصلی این شرکت است. عمل به وعده‌هایی که می‌دهیم و توجه به کوچک‌ترین نارضایتی‌ها و نظرات مشترکین در خصوص نحوه خدمات‌رسانی آبفا خوزستان می‌تواند زمینه را برای تعامل بهتر و مشترک بین آبفا و مشترکان بیش از پیش فراهم کند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه پس از ارائه گزارشی از وضعیت استان در زمینه خدمات‌رسانی به مشترکین و تنش آبی مناطق، راهکارهای اجرایی برای مقابله با بحران کم آبی سال جاری پیش‌بینی و بررسی شد و مصوباتی برای انجام اقدامات و تهمیدات لازم و فوری در شهرهای اولویت‌دار به تصویب رسید.
انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =

آخرین اخبار